ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (6-7/1)

Επιστροφή στα γήπεδα της Χαλκιδικής με ξεκίνημα σε Α' και Β' Ερασιτεχνική

Στο χορό των δεύτερων γύρων μπαίνουν οι παραπάνω κατηγορίες το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Επίσης, η ένωση ανακοίνωσε τους διαιτητές που σφυρίζουν τα παιχνίδια ενώ γνωστοποίησε ότι το τουρνουά μικρών ηλικιών αλλά και αγώνες Νέων δεν θα διεξαχθούν λόγω της γιορτής των Φώτων.

Αναλυτικά:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 4 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
10 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
12 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
13 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΙΚΑΣ
14 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
16 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
17 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
18 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
19 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
20 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
21 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Close