ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (13-14/1)

Δεύτερη στροφή μετά τη διακοπή για τα πρωταθλήματα του νομού. Δείτε τα ματς και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 11 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΣΙΩΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΣΙΩΝΗ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
16 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
17 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
20 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
21 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
22 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
23 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
24 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
26 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
6 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Close