Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων (27-28/1)

Δείτε τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά.

Αναλυτικά, όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 27-28/1:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 25 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 27 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
8 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
10 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ
11 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
12 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΙΚΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
13 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
14 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 14:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
17 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
18 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
19 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
20 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
22 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
23 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
24 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΠΕΣΧΟΥ
25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
26 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 27 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΙΝΙΚΟΣ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α Ν Α Β Ο Λ Η
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ.-
Tags

Σχετικά άρθρα

Close