Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (6-7/10)

Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ

3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ

4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ

5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ

9 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ

10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ

11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

12 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚ. – ΣΙΩΝΗ

13 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ

14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ

15 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.

16 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

17 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π . – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

18 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΜΝΗΣ 20016 ΝΑΝΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ

19 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ

21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
( Κ-16 )

Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12 :00 ) ΚΙΚΑΣ

2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ

4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ

5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ

6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

( Κ-12 ) Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ

5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ

6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΟΜΤΣΟΣ

7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ

8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

Tags

Σχετικά άρθρα

Close