Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (20-21/10)

Διαιτητές αγώνων 20 – 21 Οκτ. 2018

Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ   3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΘΕΟΧΑΡΗ

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ–ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΙΚΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ( 15:00 ) ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ– ΘΕΟΧΑΡΗ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 14:00

Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ

ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΙΚΑΣ

Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.

ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (15:00) ./. ΒΟΗΘ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΝΙΚΟΣ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close