Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (20-21/10)

Διαιτητές αγώνων 20 – 21 Οκτ. 2018

Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ   3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΘΕΟΧΑΡΗ

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ–ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΙΚΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ( 15:00 ) ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ– ΘΕΟΧΑΡΗ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 14:00

Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ

ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΙΚΑΣ

Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.

ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ

Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (15:00) ./. ΒΟΗΘ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΝΙΚΟΣ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

Tags

Σχετικά άρθρα

Close