Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Βαθμολογίες

# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Επόμενη
1 ΠΟ ΤρίγλιαςΠΟ Τρίγλιας 7 3 2 1 0 5 0 5
2 Νίκη Αγκαθιάς 7 3 2 1 0 3 1 2
3 ΑΣ Γιαννιτσά 6 3 2 0 1 6 2 4
4 Άρης Παλαιοχωρίου 6 3 2 0 1 4 2 2
5 Μελιτέας Μελίτης 4 3 1 1 1 4 7 -3
6 Εδεσσαϊκός 4 3 1 1 1 3 3 0
7 ΑΠΕ Λαγκαδά 4 3 1 1 1 2 2 0
8 Αλμωπός Αριδαίας 4 3 1 1 1 2 3 -1
9 Μακεδονικός Νεάπολης 3 3 1 0 2 4 6 -2
10 Βέροια 3 1 1 0 0 1 0 1
11 Ολυμπιακός Κυμίνων 3 3 0 3 0 1 1 0
12 Ερμής Αμυνταίου 2 3 0 2 1 1 3 -2
13 Αγροτικός Αστέρας 1 3 0 1 2 2 4 -2
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 1 3 0 1 2 1 4 -3

 

Α΄ Ερ. Κατηγορία – Bayline Ναυαγοσωστική – 2018 – 2019
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 4η Αγωνιστική
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 4 4 0 0 7 1 12 0 12
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 3 1 0 13 2 10 0 10
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 4 3 1 0 11 2 10 0 10
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 3 1 0 9 4 10 0 10
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 4 3 0 1 7 3 9 0 9
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 4 2 1 1 12 6 7 0 7
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 4 2 1 1 4 4 7 0 7
8 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 4 2 0 2 7 6 6 0 6
9 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 2 0 2 4 4 6 0 6
10 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 4 2 0 2 8 9 6 0 6
11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 1 1 2 5 8 4 0 4
12 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 0 2 2 1 3 2 0 2
13 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 4 0 1 3 4 10 1 0 1
14 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 0 1 3 0 10 1 0 1
15 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 4 0 0 4 2 6 0 0 0
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 4 0 0 4 3 19 0 0 0
                 

 

Β΄ Ερ. Κατηγορία 2018 – 2019 – Βόρειος όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 4η Αγωνιστική
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 3 0 1 12 5 9 0 9
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 4 3 0 1 7 4 9 0 9
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 4 3 0 1 6 4 9 0 9
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 4 2 2 0 8 2 8 0 8
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 4 2 2 0 8 4 8 0 8
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 1 1 9 6 7 0 7
7 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 2 0 2 10 5 6 0 6
8 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 4 1 2 1 6 8 5 0 5
9 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 4 1 1 2 7 6 4 0 4
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 4 1 1 2 6 7 4 0 4
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4 1 1 2 7 10 4 0 4
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 4 1 0 3 5 9 3 0 3
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 4 1 0 3 5 14 3 3 0
14 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 0 0 4 0 12 0 9 -9
 

 

Β΄ Ερ. Κατηγορία 2018 – 2019 – Νότιος όμιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 4η Αγωνιστική
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 4 4 0 0 23 3 12 0 12
2 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4 4 0 0 18 4 12 0 12
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 4 0 0 12 5 12 0 12
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 4 2 1 1 11 7 7 0 7
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 4 2 1 1 6 5 7 0 7
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 2 0 2 7 4 6 0 6
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 4 2 0 2 6 8 6 0 6
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ 4 2 0 2 8 10 6 0 6
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 1 0 3 6 6 3 0 3
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 4 1 0 3 4 8 3 0 3
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 4 1 0 3 4 9 3 0 3
12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 4 1 0 3 4 10 3 0 3
13 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 4 0 1 3 6 16 1 0 1
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 0 1 3 4 24 1 0 1
Tags

Σχετικά άρθρα

Close