Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΑΝΟΥ  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ  
 
8 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΙΙΚΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
11 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
 
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00  
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
16 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
20 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
21 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
 
23 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ANABOΛH AΓΩΝΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΟΣ ΕΚ ΝΕΟΥ   
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
8 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
 
Κ-12 Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.  
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Close