Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (2-3/2)

Δείτε, επίσης ποιοι διευθύνουν τα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 2 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
     
Σάββατο 2 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
 
6 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΣΙΩΝΗ  
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
9 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
10 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
 
Κυριακή 3 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
12 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Α..Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
Κυριακή 3 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
16 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
 
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
20 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΙΚΑΣ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ .- ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 2 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ (ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΦΕΒΡ. ΩΡΑ 16.00 ) ΚΙΚΑΣ
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 13:00 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
 
Κ-12 Κυριακή 3 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΠΑΜΠΛΗΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
11 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close