Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (9-10/2)

Δείτε πως έχει το πρόγραμμα στα γήπεδα της Χαλκιδικής

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 9 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ  
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
 
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ  
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
 
Κυριακή 10 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  
   
Κυριακή 10 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
 
Κυριακή 10 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
15 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
16 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
18 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΕΠΣΜ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
 
19 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
20 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
21 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 9 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΙΣΚΟΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
5 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κ-12 Κυριακή 10 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
11 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΑΜΠΛΗΣ
12 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 0 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΙΙΣΚΟΣ
14 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Δείτε επίσης

Close
Back to top button
Close