Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν τα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
 
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ  
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
9 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
 
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
11 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
12 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
   
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00  
13 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ  
 
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
16 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
17 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
18 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
 
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )  
Κ-16 Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ (12:00) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΑΣ  
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κ-12 Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( 10:30 ) ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close