Γενικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (2-3/3)

Δείτε αναλυτικά τα παιχνίδια και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
 
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ  
7 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
   
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00  
14 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
18 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
19 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
20 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
21 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16  
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close