Γενικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (2-3/3)

Δείτε αναλυτικά τα παιχνίδια και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
 
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ  
7 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
   
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00  
14 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
18 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
19 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
20 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
21 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16  
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close