΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 24η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
2 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
3 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
4 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
5 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
6 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
7 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΚΡΗΝΗΣ |
8 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 19η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΒΑΒΔΟΥ |
5 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
6 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
7 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
8 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
9 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
10 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
11 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
12 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
13 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
* |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 25η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
2 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΑΦΥΤΟΥ |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
4 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΣΑΡΤΗΣ |
5 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
6 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
7 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
8 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 21η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΣΥΚΙΑΣ |
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
4 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
– |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΣΤΑΝΟΥ |
5 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
6 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
7 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
10 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
11 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
12 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
13 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
* |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 26η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
2 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΚΡΗΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
4 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
5 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
6 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
7 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
8 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 22η Αγωνιστική |
|
|
Τετάρτη 10 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
2 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
3 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΣΤΑΝΟΥ |
5 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
6 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
– |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
7 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
8 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
9 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
10 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
11 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
– |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
12 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΒΑΒΔΟΥ |
* |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 27η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΣΑΡΤΗΣ |
2 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΚΡΗΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
4 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΑΦΥΤΟΥ |
5 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
6 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
7 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
8 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 23η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
1 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
3 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
4 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
5 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
7 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
8 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
9 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
10 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
11 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
12 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
13 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
* |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 28η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΑΦΥΤΟΥ |
2 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
3 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
4 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
5 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
6 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
7 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
8 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 24η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
2 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
3 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
– |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
4 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
5 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
6 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΒΑΒΔΟΥ |
8 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΣΤΑΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
Γήπεδο : |
10 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
11 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
12 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
13 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
* |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |