Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (20-21/4)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν στα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΑΝΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
11 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
13 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 15:00
14 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
 
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
18 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ
21 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (12 :30) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 17:00 ) 24 Απρ. 2019, 17:00   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΙΚΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 12:00
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Μ. Δευτέρα 22 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
11 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 16:00
1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close