Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (20-21/4)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν στα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΑΝΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
11 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
13 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 15:00
14 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
 
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
18 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ
21 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (12 :30) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 17:00 ) 24 Απρ. 2019, 17:00   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΙΚΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 12:00
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Μ. Δευτέρα 22 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
11 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 16:00
1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Δείτε επίσης

Close
Back to top button
Close