ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
|
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ |
|
2 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
3 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ |
|
|
|
|
|
4 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ- ΚΙΚΑΣ |
|
5 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
|
6 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΝ/ΝΟΥ Π. – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
7 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ |
|
8 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΠΟΝΤΙΚΗΣ |
|
9 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
10 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ |
|
11 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
12 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
13 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ |
|
14 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
15 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ |
|
16 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
17 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. |
|
|
|
|
|
18 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
19 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
20 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ |
|
21 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 |
|
|
|
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
2 |
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΚΙΚΑΣ |
|
4 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
5 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΝΤΟΥΣΚΟΥ |
|
6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
7 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
|
8 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ |
|
|
|
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
9 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-16 – ΠΑΟΚ Κ-15 |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 |
|
|
|
Τετάρτη 8 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 |
|
1 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΣΙΣΚΟΣ |
|
3 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ |
|
4 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|
5 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ |
|
6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΝΤΟΥΣΚΟΥ |