Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (21-22/10)

Δείτε πως έχει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στη Χαλκιδική

Η αγωνιστική δράση συνεχίζεται στα γήπεδα του νομού. Πολλά παιχνίδια και αυτό το Σαββατοκύριακο.

Δείτε το πρόγραμμα:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 19 Οκτ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΛΑΨΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
10 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΚΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
18 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
19 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
20 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
21 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
22 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
23 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΙΚΑΣ
25 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
26 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΧΟΙΝΑΣ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΥΡΑΣ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
Τετάρτη 25 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:30
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΥΚΙΑΣ

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close