ΑθλητικάΚοινωνία

Τα ματς της ημέρας – Τι δείχνει η τηλεόραση

τα ματς σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ από την Ελλάδα, την Ευρώπη και τον υπόλοιπο κόσμο

Τα ματς σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ από την Ελλάδα, την Ευρώπη και τον υπόλοιπο κόσμο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA

05:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3: GP Μαλαισίας Αγώνας
07:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2: GP Μαλαισίας Αγώνας
08:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Μαλαισίας Αγώνας
11:00 Novasports 2HD Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτης
11:00 COSMOTE SPORT 7 HD WRC: Ράλι Βρετανίας SS18 Brenig 1
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πέζαρο – Κρεμόνα Serie A
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Μούρθια Liga Endesa
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενεβέντο – Λάτσιο Serie A
13:30 Novasports 1HD Φιτέσε – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
14:00 Novasports 3HD Μπέρμιγχαμ – Άστον Βίλα Championship
14:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC: Ράλι Βρετανίας SS21 Brenig 2 Power Stage
14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντούισμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
15:00 ΕΡΤ3 Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας Football League
15:00 Novasports 2HD Ξάνθη – Ατρόμητος Super League Σουρωτή
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Σαουθάμπτον Premier League
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κροτόνε – Φιορεντίνα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νάπολι – Σασουόλο Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Βασιλεία, τελικός
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε Basketball Super League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
17:00 ΕΡΤ1 Άρης – Ολυμπιακός Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ζιρόνα – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
17:15 Novasports 3HD Λαμία – Πλατανιάς Super League Σουρωτή
17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
18:00 Ert.gr ΠΑΟΚ – Κηφισιά Volley League
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπολόνια – Βενέτσια Serie A
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Έβερτον Premier League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Φράιμπουργκ Bundesliga
19:00 Action 24 Άαλμποργκ – Οντένσε Πρωτάθλημα Δανίας
19:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Τουρκία Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος βόλεϊ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Λεβάντε La Liga
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Βαλένθια – Γκραν Κανάρια Liga Endesa
19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – ΑΕΚ Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μόντσα – Καλάμπρια SuperLega
21:00 ΕΡΤ2 Formula 1: GP Μεξικού Αγώνας
21:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP Μεξικού Αγώνας
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλαγα – Θέλτα La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τορίνο – Κάλιαρι Serie A
22:00 Novasports 2HD Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close