ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Ο Σερέτης στο Τρίγλια – Όλυνθος, ο Παπαδόπουλος στο Μουδανιά – Πολύγυρος

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (4-5/11)

Ο διαιτητής που διεύθυνε τον περσινό τελικό κυπέλλου ανάμεσα  στις δυο ομάδες, ΠΟΤ και Όλυνθο στην Κασσάνδρα, κος Σερέτης, είναι αυτός που θα σφυρίξει ξανά τις δυο ομάδες για το ντέρμπι πρωτοπόρων της Α’ κατηγορίας.

Από την άλλη, στο άλλο ντέρμπι της αγωνιστικής ανάμεσα στα Μουδανιά και τον Πολύγυρο θα σφυρίξει ο Παπαδόπουλος.

Δείτε του ορισμούς:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 2 Νοε. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΠΑΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
9 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
10 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΣ
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
15 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
16 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΙΚΑΣ
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
20 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
21 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
23 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ
24 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
25 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΣ
26 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
4 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Τετάρτη 8 Νοε. 2017   Ώρα : 16:00
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Τετάρτη 8 Νοε. 2017   Ώρα : 16:30
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close