ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές (9-10/12)

Δείτε τα ματς και τους διαιτητές των αγώνων.

Δυο μεγάλα παιχνίδια έχει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για την Α’ κατηγορία του νομού.

Οι αναμετρήσεις που ξεχωρίζουν είναι Τρίγλια – Στρατώνι και Πολύγυρος – Όλυνθος. Το πρώτο διευθύνει ο Δραγάτης, ενώ το δεύτερο ο Δημητριάδης.

Δείτε όλα τα ματς και τους διαιτητές:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΡΙΣ /ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΠΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
8 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
10 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ –   ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
15 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
16 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
17 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
18 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
22 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
23 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΠΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
25 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ( 14:00 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
26 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  ΞΕΦΤΕΡΗΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΕΡΣΤΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:30
9 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΒΔΑΡΗΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close