Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων (20-21/1)

Παρά την έντονη φημολογία περί αλλαγής του προγράμματος για χάρη του συλλαλητηρίου, αυτό θα διατηρηθεί ως έχει

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 18 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΛΑΨΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΕΣΧΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
9 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΘΕΟΧΑΡΗ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
15 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
16 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
18 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
19 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
20 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
21 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
22 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
23 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
24 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
25 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
26 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 14:00 ) ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΑΝΟΥ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close