ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

     Όλο το πρόγραμμα: 

    ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 8 Φεβ. 2018
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
    1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
    3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
    4 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
    6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
    7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΕΣΧΟΥ
    8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ- ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
    9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΌΓΗΤΩΝ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
    10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
    11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
    Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
    12 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
    13 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
    15 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
    16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
    17 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (14:00) ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
    18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
    19 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΝΑΝΟΥ
    20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
    21 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ – Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
    Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
    1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
    2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
    3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ
    4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
    Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
    4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ
    7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
    8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
    Τρίτη 13 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00
    9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    Τετάρτη 14 Φεβ. 2018   Ώρα : 17:00
    10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ