ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

Δείτε το πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί για το Σαββατοκύριακο

 Όλο το πρόγραμμα: 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 8 Φεβ. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
4 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΕΣΧΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ- ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΌΓΗΤΩΝ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
12 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
13 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
15 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
17 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (14:00) ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΝΑΝΟΥ
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
21 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ – Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Τρίτη 13 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Τετάρτη 14 Φεβ. 2018   Ώρα : 17:00
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close