ΑθλητικάΧαλκιδική

ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (3-4/3)

Δείτε τα ματς που είναι προγραμματισμένα και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά...

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της Χαλκιδικής έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο (3-4/3) τόσο στην Α’ όσο και στη Β’ του νομού…

Δείτε το πρόγραμμα:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 1 Μαρ. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ – ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΑΝΟΥ – ΘΕΟΧΑΡΗ
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00  
13 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΙΩΝΗ
14 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ-ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
16 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ-ΣΚΟΥΤΑΣ Ν-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
18 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ-ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
19 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ-ΠΕΣΧΟΥ
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ-ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΙΚΑΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ-ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΕΣΧΟΥ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close