ΕΠΣΧ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (31/3-1/4)

    Εκτός από τους δυο τελικούς, αφενός του πρωταθλήματος Νέων και αφετέρου του κυπέλλου Χαλκιδικής, είναι προγραμματισμένα και παιχνίδια της Β’ κατηγορίας αλλά και του πρωταθλήματος παίδων.
    Αναλυτικά, τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά:

    ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 29 Μαρ. 2018
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
    1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
    2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
    3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
    4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΠΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
    5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ
    7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
    10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
    11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
    12 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΙΩΝΗ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
    13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
    Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
    1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
    Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
    1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΙΚΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
    3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
    4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
    5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
    Μ. Δευτέρα 2 Απρ. 2018   Ώρα : 17:00
    1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
    Κυριακή 1 Απρ. 2018   Ώρα : 17:00
    1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ( ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ) Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ