Δήμος ΑριστοτέληΧαλκιδική

Η μέλισσα στην εκπαίδευση για την αειφορία: Πίνακες συμμετεχόντων

Σεμινάριο: “Η μέλισσα στην εκπαίδευση για την αειφορία”
4-6 Μαΐου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ
(Στο πρόγραμμα ενδέχεται να υπάρξουν κάποιες τροποποιήσεις)

Ακολουθούν οι πίνακες των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών, τακτικών και αναπληρωματικών, στο σεμινάριο του Ε.Θ.Δ. “Μέλισσας έργα, ανθρώπων αγαθά

Πίνακας 1: Τακτικοί εκπαιδευτικοί της Α/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
Αν/κής Θεσ/νίκης Καραχλέ Πανάγιω ΠΕ60 28ο Νηπ. Θεσ/νίκης 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Τσιγγελά Ευαγγελία ΠΕ60 3ο Νηπ. Φιλύρου 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Κοντός Κωνσταντίνος ΠΕ11 3ο Δ.Σ. Περαίας 3
Βοιωτίας Χιντιπατίδης Γεώργιος ΠΕ70 Δ.Σ. Δομβραίνας 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Ρήγας Ιωάννης ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Διαβατών 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Σωτηριάδου Μάρθα ΠΕ70 5ο Δ.Σ. Ευόσμου 3
Δωδεκανήσου Βελλοπούλου Αντιγόνη ΠΕ70 1ο Πειρ. Δ.Σ. Ρόδου 4
Ηλείας Αγγελοπούλου Διαμάντω ΠΕ70 Δ.Σ. Κούμανι 3
Ηλείας Μαρινοπούλου Χαρίκλεια ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Πύργου 3
Ημαθίας Κυρκοπούλου Δόμνα ΠΕ11 Δ.Σ. Αγγελοχωρίου 3
Καστοριάς Τσιλίδου Ελισάβετ ΠΕ60 Νηπ. Χιλιοδέντρου 3
Κοζάνης Κώτσου Μαρία ΠΕ60 Νηπ. Πετρανών 3
Ξάνθης Αθανασιάδου Μαρία ΠΕ70 Δ.Σ. Μειονοτικό Σελέρου 3
Πιερίας Φούντου Ευγενία ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 3
Πιερίας Μπελέμη Βασιλική ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 3
Πιερίας Συριανίδης Δημήτριος ΠΕ70 Δ/ντής Π.Ε. Πιερίας 3
Πιερίας Ναχόπουλος Νικόλαος ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 3
Ρεθύμνου Γιαννοπούλου Διονυσία ΠΕ06 10ο Δ.Σ. Ρεθύμνου 4
Τρικάλων Τσιρογιάννη Αγγελική ΠΕ70 6ο Δ.Σ. Τρικάλων 3
Φθιώτιδας Καρανικόλα Ευσταθία ΠΕ70 16ο Δ.Σ. Λαμίας 3
Φθιώτιδας Τάκης Παναγιώτης ΠΕ70 13ο Δ.Σ. Λαμίας 3
Φωκίδος Ηλιόπουλος Κωνσταντίνος ΠΕ70 3ο Δ.Σ. Γλυφάδας 3
Χαλκιδικής Ζήσιου Μαρία ΠΕ70 Δ.Σ. Νέων Ρόδων 3
Χαλκιδικής Καραβαριώτη Έρρικα ΠΕ70 1ο Δ.Σ. Καλλικράτειας 3
Χαλκιδικής Τσόχας Δημήτριος ΠΕ70 Δ.Σ. Νεοχωρίου 3

Πίνακας 2: Αναπληρωματικοί εκπαιδευτικοί της Α/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
Αν/κής Θεσ/νίκης Χατζηιωαννίδου Μαρία ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Περαίας 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Σκευά Νίκη ΠΕ11 Ειδ. Δ.Σ. για παιδιά με αυτισμό 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Αβδημιώτης Συνόδιος ΠΕ70 Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Γιάγκου Γεωργία ΠΕ70 Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Λογοθέτη Ειρήνη ΠΕ70 Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Σαρηγιάννη Ανδρονίκη Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης 3
Αν/κής Θεσ/νίκης Τριανταφυλλίδου Πολυξένη ΠΕ70 Αρσάκειο Δ.Σ. Θεσ/νίκης 3
Αττικής Β’ Μαλτέζου Ζωή ΠΕ06 1ο Δ.Σ. Παπάγου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Φαρμάκης Αστέριος ΠΕ60 2ο Νηπ. Παλαιοκάστρου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Αθανασιάδου Αθηνά ΠΕ60 2ο Νηπ. Αγίου Παύλου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Παυλίδου Στέλλα ΠΕ06 2ο Δ.Σ. Παλιαοκάστρου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Κωνσταντινίδου Κυριακή ΠΕ60 2ο Νηπ. Κυμίνων 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Μεντεσίδου Παρθένα ΠΕ70 Δ.Σ. Λητής 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Σαμαρά Μαρία ΠΕ70 Δ.Σ. Λητής 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Λύσσα Βασιλική ΠΕ11 2ο Δ.Σ. Παλαιοκάστρου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Γκατζάρα Θεοδοσία ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Παλαιοκάστρου 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Ηλιάδου Βασιλική ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Ελευθερίου Κορδελιού 3
Δυτ/κής Θεσ/νίκης Σούμμα Μαρία ΠΕ70 2ο Δ.Σ. Ελευθερίου Κορδελιού 3
Έβρου Γεροφώτη Αικατερίνη ΠΕ16.01 Ειδ. Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης 3
Ημαθίας Ιωάννου Μαρίνα Ε.Β.Π. Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας 3
Ημαθίας Μιχαηλίδου Ευγενία ΠΕ70 3ο Δ.Σ. Βέροιας 3
Ημαθίας Τσιλοπούλου Πολυξένη ΠΕ60 Ειδ. Νηπ. Αλεξάνδρειας 3
Ημαθίας Χαλαστάνης Θεόδωρος ΠΕ70 Ειδ. Δ.Σ. Αλεξάνδρειας 3
Ημαθίας Παυλίδου Αντωνία Ε.Β.Π. Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας 3
Ημαθίας Πολυζοπούλου Παναγιώτα ΠΕ71 Ειδ. Δ.Σ. Βέροιας 3
Ηρακλείου Ουρτζάνη Ελισάβετ ΠΕ70 Δ.Σ. Φόδελε 4
Ηρακλείου Ραχώνη Βασιλική ΠΕ60 4ο Νηπ. Αγίας Μαρίνας 4
Κικλίς Μποτίτση Ευριδίκη-Δάφνη ΠΕ70 1ο Δ.Σ. Πολυκάστρου 3
Κιλκίς Κέκελη Χρυσαυγή ΠΕ60 1ο Νηπ. Πολυκάστρου 3
Κιλκίς Ταχματίδου Ελισάβετ ΠΕ60 2ο Νηπ. Πολυκάστρου 3
Κοζάνης Γεμπεκλή Θεοδοσία ΠΕ60 3ο Νηπ. Κοζάνης 3
Λάρισας Δημητρίου Ελένη ΠΕ11 3ο Δ.Σ. Λάρισας 3
Λάρισας Φίλιου Βασιλική ΠΕ70 3ο Δ.Σ. Λάρισας 3
Λάρισας Χατζημίχου Κωνσταντίνα Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων 3
Ξάνθης Παράσχου Γεώργιος ΠΕ16.01 12ο Δ.Σ. Ξάνθης 3
Ξάνθης Λάιος Γεώργιος ΠΕ70 Δ.Σ. Αβδήρων 3
Ξάνθης Καλαϊτζή Σοφία ΠΕ60 1ο Νηπ. Κενταύρου 3
Τρικάλων Σπάθης Απόστολος ΠΕ70 Σχ. Σύμβουλος Π.Ε. 3
Τρικάλων Σιαμορέλη Μαρία ΠΕ70 4ο Δ.Σ. Τρικάλων 3
Τρικάλων Μέμηλας Κωνσταντίνος ΠΕ70 4ο Δ.Σ. Καλαμπάκας 3
Τρικάλων Πολύζης Γεώργιος ΠΕ70 13ο Δ.Σ.Τρικάλων 3
Τρικάλων Κουτσή Δέσποινα ΠΕ70 13ο Δ.Σ. Τρικάλων 3
Πειραιά Α΄ Μπίρμπα Αικατερίνη ΠΕ70 4ο Δ.Σ. Κορυδαλλού 3
Σερρών Γιαννακίδης Κωνσταντίνος ΠΕ11 19ο Δ.Σ. Σερρών 3
Σερρών Χατζηγεωργίου Δέσποινα ΠΕ60 15ο Νηπ. Σερρών 3

Πίνακας 3: Τακτικοί εκπαιδευτικοί της Β/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
Άρτας Μήτση Κωνσταντίνα ΠΕ05 4ο Γυμνάσιο Άρτας 3
Άρτας Ράπτη Αφροδίτη   ΠΕ16 1ο Γυμνάσιο Άρτας 3
Δυτικής Αττικής Αθανασοπούλου Ελένη ΠΕ06 1ο ΕΠΑΛ Ασπροπύργου 3
Δυτικής Θεσσαλονίκης Γιαννάκη Βασιλική ΠΕ03 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου 3
Εύβοιας Καραμάνου Ευαγγελία ΠΕ03 Γυμνάσιο Γυμνού 3
Ζακύνθου Πόθος Διονύσιος ΠΕ06 2ο Γυμνάσιο Ζακύνθου 3
Ημαθίας Μιζαντζίδου Μαρία ΠΕ06 ΓΕΛ Μακροχωρίου 3
Ημαθίας Παπαποστόλου Γεωργία ΠΕ11 ΓΕΛ Πλατέος 3
Ηρακλείου Σπανάκη Ευαγγελία ΠΕ02 1ο Γυμν. Ηρακλείου 4
Ηρακλείου Καταλαγαριανάκης Ιωάννης ΠΕ04.05 1ο Γυμν. Ηρακλείου 4
Ηρακλείου Πιταροκοίλη Μαρία ΠΕ16 1ο Γυμν. Ηρακλείου 4
Καβάλας Κουκουλή Αναστασία ΠΕ17-08 Γυμνάσιο Λιμένα & Πρίνου Θάσου 3
Καρδίτσας Πιντζοπούλου Ελένη ΠΕ03-ΠΕ11 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 3
Λάρισας Πανταζοπούλου Ελένη ΠΕ04.02 Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου 3
Λάρισας Κιτσούλη Ξανθίππη ΠΕ04.01 Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου 3
Λάρισας Ξενοπούλου Παρασκευή ΠΕ11 Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου 3
Λάρισας Πλιούτσα Ασπασία ΠΕ02 Γυμνάσιο-Λ.Τ. Λιβαδίου 3
Πέλλας Αραμπατζή Ζαφειρώ ΠΕ02.50 3ο Γυμνάσιο Έδεσσας 3
Πιερίας Ιατρούδη Φωτεινή ΠΕ18.12 Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο & Λύκειο Κατερίνης 3
Σερρών Χάψαλη Δέσποινα ΠΕ14.04 2ο ΕΠΑΛ Σερρών 3
Σερρών Μαργούδη-Μαρβάκη Ζωή ΠΕ18.36 2ο ΕΠΑΛ Σερρών 3
Χαλκιδικής Κωνσταντινίδης Αριστείδης 12.01 ΔΔΕ Χαλκιδικής (Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων) 3
Χαλκιδικής Λουκαρέλλη Σταυρούλα ΠΕ14.04 ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών 3

Πίνακας 4: Αναπληρωματικοί εκπαιδευτικοί της Β/θμιας Εκπ/σης

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
Άρτας Ράπτη-Σακκά Βασιλική ΠΕ16 4ο Γυμνάσιο Άρτας 3
Άρτας Παπαγεωργίου Αναστασία ΠΕ19 ΓΕΛ Κομποτίου “Νικόλαος Σκουφάς” 3
Αχαΐας Δαβάνου Βασιλική ΠΕ19 5ο ΓΕΛ Πάτρας 3
Εύβοιας Μπαρίτας Κωνσταντίνος ΠΕ03 Λύκειο Βασιλικού 3
Ζακύνθου Καραΐσκος Αθανάσιος ΠΕ09 2ο Λύκειο Ζακύνθου 4
Καβάλας Παπαντωνίου Θωμάς ΠΕ03 Μουσικό Σχολείο Καβάλας 3
Καρδίτσας Ταμπάση Αλεξάνδρα ΠΕ01 ΔΔΕ Καρδίτσας 3
Καρδίτσας Πάσχου Ελένη     ΠΕ01 ΔΔΕ Καρδίτσας 3
Καρδίτσας Καρφή Σταυρούλα ΠΕ06 Εσπερινό Γυμνάσιο-Λ.Τ. Καρδίτσας 3
Καρδίτσας Παναγιώτου Σοφία ΠΕ02 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 3
Καρδίτσας Κατσιαούνη Σοφία ΠΕ04.02 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 3
Καρδίτσας Παπαχριστοδούλου Αναστασία ΠΕ06 1ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν. Καρδίτσας 3
Καστοριάς Σαπουντζάκης Κωνσταντίνος ΠΕ18.12 ΕΠΑΛ Καστοριάς 3
Κέρκυρας Παγκράτη Ιωάννα ΠΕ11 3ο ΓΕΛ Κέρκυρας 4
Κέρκυρας Ρακοπούλου Ιφιγένεια ΠΕ05 3ο ΓΕΛ Κέρκυρας 4
Λάρισας Σταλίκα Φωτεινή   ΠΕ01 Σχολική Σύμβουλος 3
Λάρισας Οικονομάκη Αργυρή ΠΕ15&ΠΕ03 ΔΔΕ-Λάρισας (Υπ. Σχ. Δραστηριοτήτων) 3
Πέλλας Καϊμακάμη Νικολέτα ΠΕ19 Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Σκύδρας 3
Σερρών Μούρτζιου Χρυσάνθη ΠΕ09 ΓΕΛ Προβατά 3
Σερρών Αναγνωστίδης Δημήτριος 12.06 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Σερρών 3
Φλώρινας Βαλιάγας Τρύφων ΠΕ17.5&18.4 Γυμνάσιο Αμυνταίου 3
Χαλκιδικής Ηλιάδης Άγγελος ΠΕ12.05 Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν. Μουδανιών 3
Ανατολικής Θεσσαλονίκης Κέλλης Ευθύμιος Ειδικό Επαγγελματικό Λύκειο Θεσσαλονίκης 3
Β Αθήνας Θεοδωρακοπούλου Παρασκευή ΠΕ02 6ο Γυμνάσιο Ν. Ηρακλείου Αττικής 3
Δυτικής Θεσσαλονίκης Αντωνακούδη Σουζάνα ΠΕ06 Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Κορδελιού-Ευόσμου 3

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close