Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Αποτελέσματα Κυριακής (4/11)

Γ’ Εθνική (2ος όμιλος) – 6η αγωνιστική

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0 – 0
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0 – 1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Α.Σ.Γιαννιτσά 1 – 3
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1 – 1
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5 – 3
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαικός 0 – 0
Π.Ο.Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς 0 – 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Νίκη Αγκαθιάς 12
2.Α.Σ Γιαννιτσά 12
3.Άρης Παλαιοχωρίου 12
4.Π.Ο.Τρίγλιας 11
5.Αγροτικός Αστέρας 10
6.Βέροια 9
7.Αλμωπός Αριδαίας 9
8.Μακεδονικός 8
9.Εδεσσαικός 8
10.ΑΠΕ Λαγκαδά 7
11.Ολυμπιακός Κυμίνων 4
12.Μελιτέας Μελίτης 4
13.ΠΑΟ Κουφαλίων 3
14.Ερμής Αμυνταίου 3

Α’ κατηγορία – 7η αγωνιστική 

Α.Ο.Σάρτης – Τα Μ.Κ.Στρατωνίου 3 – 1

Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας – Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 6 – 0

Νίκη Πολυγύρου – Άρης Κασσανδρείας 2005 2 – 0

Ανθεμούς Γαλάτιστας – Θύελλα Κρήνης 0 – 0

Όλυνθος Ολύνθου – Π.Ο.Μουδανιών 1 – 2

Α.Ο.Χανιώτης – Διγενής Λακκώματος 3 – 3

Τορωναίος Αφύτου – Ελπίδα Βραστών 0 – 0

Άκανθος Ιερισσού – Απόλλων Αρναίας 0 – 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας 21
2.Όλυνθος Ολύνθου 15
3.Α.Ο.Σάρτης 15
4.Νίκη Πολυγύρου 15
5.Π.Ο.Μουδανιών 13
6.Άρης Κασσανδρείας 2005 13
7.Τα Μ.Κ Στρατωνίου 13
8.Τορωναίος Αφύτου 12
9.Διγενής Λακκώματος 11
10.Θύελλα Κρήνης 10
11.Ανθεμούς Γαλάτιστας 8
12.Α.Ο. Χανιώτης 5
13.Απόλλων Αρναίας 3
14.Ελπίδα Βραστών 2
15.Άκανθος Ιερισσού 2
16.Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1,

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ.Ουρανούπολης – Δόξα Κρήμνης 1 – 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Αετός Βαρβάρας 12
2.Φοίνιξ Νικήτης 12
3.Θύελλα Στανού 10
4.Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου 9
5.Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 9
6.ΠΑΟ Δουμπιών 8
7.Α.Σ. Ουρανούπολης 8
8.Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας 6
9.Δόξα Κρήμνης 6
10.Χολομών Ταξιάρχη 5
11.Θύελλα Μεταγγιτσίου 5
12.Τορωναίος Συκιάς 4
13.Νίκη Αμμουλιανής 2016 3
14.Αστήρ Αγίου Νικολάου -9

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

Α.Ο Σημάντρων – Δόξα Καλυβών 1 – 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ηρακλής Νέας Φώκαιας 15
2.Κύπρος Διονυσίου 15
3.Δόξα Ορμύλιας 12
4.Αιγέας Παλλήνης 10
5.Α.Ο.Σημάντρων 9
6.Αναγέννηση Βάβδου 8
7.Δόξα Καλυβών 6
8.Ελπίδα Πολυγύρου 6
9.Αετός Βατοπεδίου 6
10.Α.Σ Αγίου Μάμα 6
11.Θερμαικός Φλογητών 4
12.Αετός Φούρκας 3
13.Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 1
14.Νεάπολις Πολυχρόνου 1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΕΛ Γερακινής – Νέμεσις Συκιάς 2 – 2

Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close