Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΑΝΟΥ  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ  
 
8 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΙΙΚΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
11 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
 
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00  
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
 
Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
16 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
20 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
21 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
 
23 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ANABOΛH AΓΩΝΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΟΣ ΕΚ ΝΕΟΥ   
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
8 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
 
Κ-12 Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.  
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close