Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/11)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
 
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ  
 
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
 
Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
11 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
 
Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00  
13 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
 
Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ
15 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
17 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ
19 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
20 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ  
 
21 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
22 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
23 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΙΚΑΣ  
8 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
Κ-12 Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 0 α/α  
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
  • Αξίζει να σημειωθεί πως στο παιχνίδι 18 (Τορωναίος Αφύτου – Άρης Κασσανδρείας) υπάρχουν νέα πρόσωπα διαιτησίας.
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close