Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν τα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ.  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
 
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
7 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
 
Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
 
Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΟΊΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00  
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
16 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
17 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
18 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
 
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
20 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
Κ-16 Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ  
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
7 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
 
Κ-12 Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ  
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close