Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 18η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΑΦΥΤΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
4 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
5 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
6 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
7 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
8 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 15η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΣΤΑΝΟΥ |
3 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
– |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
4 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
5 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
6 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
– |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
7 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
– |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
8 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
9 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
10 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
11 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
12 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΒΑΒΔΟΥ |
* |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 22η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 23 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
2 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
3 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΚΡΗΝΗΣ |
6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
7 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
8 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
|
|
|