Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (13-14/4)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ  
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
 
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
 
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΣΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
 
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 14:00  
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΧΟΙΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
   
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
12 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
14 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
 
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
19 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 και Κ-14  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14  
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( Πε 18 Απρ. 17:00 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 15:00
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ( ΤΕΛΙΚΟΣ )
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

 

Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close