Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (4-5/5)

Δείτε τις αναμετρήσεις και τους διαιτητές.

  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ- ΚΙΚΑΣ
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΝ/ΝΟΥ Π. – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ
 
Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ
14 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ
16 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
17 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14  
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΙΚΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΕΧΑΓΙΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-16 – ΠΑΟΚ Κ-15 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
Τετάρτη 8 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΣΚΟΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close