Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (28-29/9)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 28 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 ΠΑΡ. Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.- ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΟΥ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΓΙΣΓΑΚΗΣ
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.- ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
8 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟ/ΜΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 11:00
10 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΘΕΟΧΑΡΗ
Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
14 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ . – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
15 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – Χ”ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
17 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
18 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
19 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
20 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 28 Σεπ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΙΚΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
6 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κ-12 Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
8 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
9 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
13 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close