Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (5-6/10)

Δείτε τα παιχνίδια και ποιοι σφυρίζουν σε αυτά

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 ΠΑΡ. Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΓΙΣΓΑΚΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
 
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
11 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
14 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
16 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
18 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΙΚΑΣ – ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
19 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ – ΝΕΑΠ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
20 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Κ-12 Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΙΚΑΣ
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
15 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Tags

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close