Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (12-13/10)

Επίσης, δείτε τους διαιτητές των αναμετρήσεων

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00 ΠΑΡ. Δ/ΣΙΑΣ
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ ΠΑΝΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ -ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΓΙΣΓΑΚΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΣΙΩΝΗ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
8 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.- ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
11 ΝΕΑΠ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΤΣΑΒΑΣ
Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00
14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ -ΒΑΤΖΟΛΑΣ
16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
17 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
18 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
19 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
20 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κ-12 Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΑΓΑΡΙΑΣ
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΙΚΑΣ
15 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
15 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close