Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (19-20/10)

Δείτε τα παιχνίδια και τους διαιτητές

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ)
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ (ΡΑΠΤΗΣ)
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ (ΠΑΝΟΥ)
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ (ΓΙΣΓΑΚΗΣ)
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑ’Ι’ΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ (ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ)
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
8 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ  
10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
 
Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
 
Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
13 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
15 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
16 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
 
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
18 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
19 ΑΝΑΓ. ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
20 ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Ε.Π.Σ.Μ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
4 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κ-12 Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΕΜΙΡΗΣ
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( 12:30 ) ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. ΚΑΛΥΒΩΝ
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΑΓΑΡΙΑΣ
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close