Αθλητικά

ΕΚΑΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων (9-10-11/11)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


09/11/19 19:00 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
09/11/19 17:00 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
09/11/19 19:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
09/11/19 18:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:MANTAKHΣ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΒΟΡΔΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-4 η Αγωνιστική


10/11/19 13:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
10/11/19 15:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ-ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΖΗΣΗ-ΚΟΥΚΙΑΛΗ
09/11/19 16:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:MANTAKHΣ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
KΡΙΤΕΣ:ΒΟΡΔΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ- 3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


10/11/19 11:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
10/11/19 13:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ- ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΖΗΣΗ-ΚΟΥΚΙΑΛΗ
10/11/19 16:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ AΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ -ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ-ΕΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΧΑΡΙΣΤΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ 20-0 α.α.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ-6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


10/11/19 18:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ
KOMIΣΑΡΙΟΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
KΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΟΥΤΖΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


10/11/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KOIMTΖΟΓΛΟΥ-ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ-ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΜΑΝΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΒΟΡΔΟΣ
10/11/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. -ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ-ΣΕΛΕΒΟΣ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
KΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close