Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (9-10/11)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ  
 
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.  
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΑΝΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
 
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
 
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Α.Ο ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
15 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
16 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΝΑΝΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
18 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ  
 
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ  
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΙΣΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
Κ-12 Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
9 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΕΜΙΡΗΣ
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
13 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close