Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (16-17/11)

Δείτε, επίσης, ποιοι σφυρίζουν στα παιχνίδια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
8 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
 
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ  
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
 
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
 
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
13 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
14 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
15 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
17 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
19 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΚΑΛΥΒΩΝ
20 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΖΗΚΑΣ Φ. – ΚΟΥΦΟΣ ΑΠ. – ΦΑΚΑΝΑΣ Ι.  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κ-12 Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕΜΙΡΗΣ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

Μιχάλης Σουνάς

Ξεκίνησε την δημοσιογραφική του πορεία στο Super TV&Radio το 2013. Στη συνέχεια, παράλληλα με τις σπουδές του στη Θεσσαλονίκη εργάστηκε στις εφημερίδες «Αθλητικά Νέα των Συντακτών» και την «Arena Press» αλλά και τις διαδικτυακές σελίδες ενημέρωσης www.allaboutaris.com, www.acadimies.gr και το pamebala.gr. Επίσης, είχε ενεργό ρόλο στο YellowRadio 92,8 και το www.yellownews.gr. Από πέρσι τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα παρουσιάζει την εκπομπή «Στα δίχτυα της Χαλκιδικής» στο Ράδιο Χαλκιδική 98,8 για τον ερασιτεχνικό αθλητισμό του νομού και από τον Οκτώβριο του 2017 συμμετέχει στην ομάδα του Χαλκιδική Πολιτική.

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close