Αθλητικά

ΕΚΑΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (7-8/12)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 9 η Αγωνιστική


07/12/19 17:30 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ Α. ΣΙΜΟΥ Κ.
07/12/19 17:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ANAΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ
07/12/19 19:30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ANAΣΤΑΣΙΑΔΗΣ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΒΟΡΔΟΣ
07/12/19 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΖΗΣΗ-ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ
07/12/19 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΝΤΑΚΗΣ- ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- 2ος ΓΥΡΟΣ- 1 η Αγωνιστική


08/12/19 12:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
KΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΟΥΤΖΗΣ
08/12/19 12:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ  ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ- ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
08/12/19 14:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ- ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
Ρεπώ: ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ- 2ος ΓΥΡΟΣ -1 η Αγωνιστική


07/12/19 20:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KAΡΠΟΥΖΗΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
08/12/19 14:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΒΟΡΔΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 10η Αγωνιστική


07/12/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ-ΞΕΡΑΣ-ΜΑΡΑΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ-ΒΟΡΔΟΣ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

08/12/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΠΗΤΗΣ-ΔΗΜΑΔΗΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΑΠΑΡΗ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

08/12/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ-ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ-ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΡΙΣΤΟΣ-ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 8η Αγωνιστική


08/12/19 18:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι-ΤΣΑΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΟΥΤΖΗΣ-ΣΙΜΟΥ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close