Δήμος Νέας ΠροποντίδαςΧαλκιδική

Ανασυγκρότηση Επιτροπής Παρακολούθησης Λειτουργίας των ΚΑΠΗ

Με την 11/3-1-2020 απόφαση του Δημάρχου Ν. Προποντίδας Μανώλη Καρρά ανασυγκροτήθηκε η Επιτροπή Παρακολούθησης Λειτουργίας των ΚΑΠΗ του Δήμου κι ορίστηκαν οι επί μέρους επιτροπές.

Συγκεκριμένα, η  Επιτροπή (συμβουλευτικού οργάνου), αρμόδια για την οργάνωση και λειτουργία των δομών ΚΑΠΗ του Δήμου Νέας Προποντίδας αποτελείται από τους:

Εμμανουήλ Καρρά, Δήμαρχο

  1. Κωνσταντίνο Κοκκινίδη, Αρμόδιο Αντιδήμαρχο
  2. Σαρόγλου Χαράλαμπο, Αντιδήμαρχο
  3. Καραπανταζή Ιωάννη, Αντιδήμαρχο
  4. Χατζηαλέξη Δημήτριο, Αντιδήμαρχο
  5. Τσομπανάκη Κωνσταντίνο, Αντιδήμαρχο
  6. Ραμανδάνη Δέσποινα, Πρόεδρο Δημοτικού Συμβουλίου

 

β) Ορίζονται άτυπα επί μέρους επιτροπές στις Κοινότητες του Δήμου Νέας Προποντίδας, για την εύρυθμη λειτουργία των δομών ΚΑΠΗ σε συνεργασία με την 7μελή επιτροπή, ως εξής:

 

  1. 1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  2. Νικόλαος Θεργιός (Πρόεδρος)
  3. Νικόλαος Κουλιγκάς
  4. Κυριακή Σαρόγλου
  5. Ελένη Καρατζά
  6. Περικλής Χατζηανδρέου
  7. Φωτεινή Θεργιού

           

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν.ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
  2. Γεώργιος Καραγιάννης (Πρόεδρος)
  3. Αργυρώ Μηλιάδου
  4. Ελευθέριος Καλταβερίδης
  5. Κυριακή Χαλιμούρδα
  6. Σοφία Χρυσούλη

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  2. Γεώργιος Πούλος (Πρόεδρος)
  3. Βασίλειος Εδιάρογλου
  4. Χρήστος Μουτάφης
  5. Αθανάσιος Ευταξίας
  6. Φαίδρα Εδιάρογλου

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν.ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  2. Ιωάννης Καραπανταζής (Πρόεδρος)
  3. Αθανασία Εμμανουηλίδου
  4. Στυλιανός Ευσταθίου
  5. Βαλιάνου Ειρήνη
  6. Μαρία Παλικαρίδου
  7. Παναγιώτα Καραγιαννάκη
  8. Αναστασία Ακασιάδου
  9. Μελπομένη Παπαλάγκα

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  2. Ευφροσύνη Χατζηπαναγιώτου (Πρόεδρος)
  3. Μαριάνθη Μυκονιάτη
  4. Άννα Καλογεροπούλου
  5. Κατερίνα Ταγκίνη
  6. Κυριάκος Γκαβέζος
  7. Αθανάσιος Άγιος
  8. Φώτιος Τσάνταλης

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
  2. Γεώργιος Σουνάς (Πρόεδρος)
  3. Βασίλειος Κατρατζής
  4. Παναγιώτα Κασσαμανώλη
  5. Βασίλειος Σιαφλιάκης
  6. Γεώργιος Κωνσταντάρας

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. Ελένη Μαναβάκη (Πρόεδρος)
  3. Γεώργιος Ντόντσος
  4. Κωνσταντίνα Μυλωνά
  5. Κυριακή Κουτρουμάνη
  6. Κατερίνα Αδαμίδου
  7. Αθανασία Παντζαρά
  8. Ευάγγελος Ανδρέου
  9. Κωνσταντίνα Κωνσταντάρα
  10. Αποστόλης Κουλιακιώτης

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
  2. Αναστασία Τιφτικίδου (Πρόεδρος)
  3. Βασιλική Παυλίδου
  4. Παρέσα Κοτζαγεωργίου
  5. Μάρκος Αλεξιάδης
  6. Συμεών Μαλλιαράς

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
  2. Γεώργιος Μακρής (Πρόεδρος)
  3. Κωνσταντίνος Γκούτζιος
  4. Δημήτριος Κούλας
  5. Μόσχος Κρασσάς
  6. Χάιδω Μουχτιδιώτη

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
  2. Κωνσταντία Μήλιου (Πρόεδρος)
  3. Γεώργιος Μπαλαμπάνης
  4. Ευθαλία Κεχαγιά
  5. Μαρία Μπιριντζή
  6. Αθηνά Κουταλά

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
  2. Βασίλειος Μουτσάκης του Δημητρίου (Προέδρος)
  3. Ευριπίδης Τουμπάκης του Λάσκου
  4. Γεώργιος Παρλαμέντας
  5. Σεβαστή Μήτου
  6. Άννα Πηγητσάκη του Ευαγγέλου
  7. Ελισάβετ Τσελέπη του Ιωάννη
  8. Ρόδω Παντσάκη του Ιωάννη

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν.ΤΕΝΕΔΟΥ
  2. Ελένη Καραγιάννη (Πρόεδρος)
  3. Κωνσταντία Σάλτου
  4. Χαρίκλεια Κιρκινέ
  5. Σταματία Πετρίδου
  6. Δημήτριος Χατζηιωάννου
  7. Παναγιώτης Κιλίτσος
  8. Ζαφείρης Νυχτερδής

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
  2. Χριστίνα Λεμονή (Πρόεδρος)
  3. Φώτιος Φιλίτατζης
  4. Θεόδωρος Ζάρος
  5. Δωροθέα Τσιρίμπαση
  6. Ελευθέριος Πετινάρης

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  2. Ευστάθιος Χατζηγιοβανάκης (Πρόεδρος)
  3. Παναγιώτης Μποτζής
  4. Αντώνιος Μποτζής
  5. Κυριάκος Αντωνιάδης
  6. Σταύρος Καπλάνης

 

  1. ΚΑΠΗ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  2. Γεώργιος Περπερής (Πρόεδρος)
  3. Στέλλα Παπαδάτου
  4. Φωτεινή Κελέση
  5. Ξανθίπη Καπικίδου
  6. Αικατερίνη Πέσσου

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Ν.ΓΩΝΙΑΣ
  2. Μιλτιάδης Χαρένης (Πρόεδρος)
  3. Ηλίας Κουτσουλής
  4. Θεόδωρος Ζαφειρούδης

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΛΛΑΤΩΝ
  2. Αναστάσιος Σταύρου (Πρόεδρος)
  3. Αθανάσιος Σταύρου
  4. Μιλτιάδης Κάνουλας
  5. Γρηγόριος Χόμπουρλος
  6. Ανδρέας Γκατζώλης

 

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
  2. Γεώργιος Τσακίρης (Πρόεδρος)
  3. Θεοδόσιος Καραγιαννίδης
  4. Μαρία Σαντή
  5. Ανθός Κούρας
  6. Αμαλία Σταματιάδου

 

  1. ΚΑΠΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  2. Γεώργιος Κέριγκας (Πρόεδρος)
  3. Παντελεήμων Τελλόγου
  4. Σοφία Πασσαλή
  5. Μαρία Τσετσελίδου
  6. Σοφία Σερεμέτη

 

  1. ΚΑΠΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
  2. Χρήστος Καρατζάκης (Πρόεδρος)
  3. Ευάγγελος Ζιλιλής
  4. Μιχάλης Ψευτογιώργος

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close