Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (18-19/1)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Δ/ΣΙΑΣ
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ Κ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ. – ΛΙΑΡΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘ. – ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ Α. – ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
 
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
8 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
9 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
 
Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
10 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
11 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
   
Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 14:00  
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ Α Τ Α Ι Ω Ν Ε Τ Α Ι  
   
Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
16 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
 
19 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Μ Α Τ Α Ι Ω Ν Ε Τ Α Ι
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
Κ-12 Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
9 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΕΜΙΡΗΣ

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close