Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (25-26/1)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Σάββατο 25 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Γ. – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σ. – ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜ. ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ( 15:30 ) ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ
 
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΙΚΑΣ – ΒΑΤΣΟΛΑΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ  
 
Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
   
Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 14:00  
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ. – ΣΙΩΝΗ  
   
Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
14 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΙΚΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
15 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
16 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩ. – ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ Α. – ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ  
17 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
 
18 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
19 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.- ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 25 Ιαν. 2020
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( 11:00 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ( 11:30 ) ΑΝΑΒΟΛΗ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ( 10:30 ) ΜΠΑΡΑΚΗΣ
 
Κ-12 Κυριακή 26 Ιαν. 2020
5 ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( 11:30 ) ΔΕΜΙΡΗΣ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 11:30 ) ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ( 11:00 ) ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 11:00 ) ΚΑΚΟΥΛΗΣ

 

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close