Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (15-16/2)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Σάββατο 15 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ/ΤΕΣ Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. – ΛΕΖΑΗΣ Δ. – ΜΠΟΥΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΟΥΡΑΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟIΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
Κυριακή 16 Φεβ. 2020 Ώρα : 11:00
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
   
Κυριακή 16 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
10 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ  
11 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΙΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
 
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ Αναβολή για Σαβ. 22 Φεβ. 2020 ( 15:00 ).  
15 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
16 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
 
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 Σάββατο 15 Φεβ. 2020 – Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΠΑΡΑΚΗΣ – ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
2 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
Κ-12 Κυριακή 16 Φεβ. 2020 – Ώρα : 11:00
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ – ΔΕΜΙΡΗΣ
Κ-12 Τρίτη 18 Φεβ. 2020 – Ώρα : 16:00
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ – ΜΑΥΡΙΚΗΣ
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  
Δευ 17/Φεβ 20 Γήπεδο :
1 ΓΕΛ Αγ. Νικολάου – ΓΕΛ Ιερισσού ( 11:00 ) Βασιλειάδης Μιτεράν Νικήτης
2 ΓΕΛ Ν. Καλλικράτειας – Λ.Τ. Γαλάτιστας (10:00) Κωνσταντίνου Παναγιώτης Διονυσίου
3 Λ.Τ. Σημάντρων – ΓΕΛ Ν. Τρίγλιας ( 12:00 ) Κωνσταντίνου Παναγιώτης Διονυσίου
4 ΓΕΛ Κασσάνδρας – ΓΕΛ Πευκοχωρίου ( 11:00 ) Τσαμτσίδης Βασίλειος Κασσανδρείας

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close