Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Οι τελικές βαθμολογίες και οι ειδικές των Play-off & Play-out

Δείτε πως ολοκληρώθηκαν τα πρωταθλήματα της Χαλκιδικής και τις βαθμολογίες που έχουν οι ομάδες που συμμετέχουν στα μίνι πρωταθλήματα

ΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΑΓΩΝΕΣ
Όλυνθος Ολύνθου 4422
Αετός Βαρβάρας 4322
Τορωναίος Αφύτου4122
Νίκη Πολυγύρου 3922
ΠΟ Μουδανιών3822
Ανθεμούς Γαλάτιστας 3622
Ηρακλής Ν. Φώκαιας 3322
ΑΟ Χανιώτης 2722
ΑΟ Σάρτης 2522
Θύελλα Κρήνης2422
ΜΚ Στρατωνίου1122
Άρης Κασσανδρείας 422

 

 

Α' κατηγορία (2019-20) - Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΑΓΩΝΕΣ
Προποντίς Ν. Μαρμαρά 5220
Άκανθος Ιερισσού3920
Δόξα Ορμύλιας 3820
Απόλλων Αρναίας 3720
ΠΑΟ Δουμπιών 3520
Θύελλα Στανού 3420
Ηρακλής Μ. Παναγίας 3420
Αιγέας Παλλήνης 2120
Φοίνιξ Νικήτης 1820
Διγενής Λακκώματος 1220
Κόσμος Ν. Μουδανιών020

 

 

Β' κατηγορία - Βόρειος Όμιλος (2019-2020) - Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΑΓΩΝΕΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ4016
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ3216
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ3016
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2716
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ1816
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ1416
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ1316
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ1216
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 816

 

 

Β' κατηγορία - Νότιος Όμιλος (2019-2020) - Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΑΓΩΝΕΣ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ4918
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ4318
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ3618
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3118
ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ2918
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ2018
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ1918
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ1417
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ717
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ418

A1 κατηγορία – Play-off και play-out

Βαθμολογία ειδικού πρωταθλήματος, play off και play out – 1η Αγωνιστική  
Play off ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 3
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 2
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 2
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 1
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0 1
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΣΥΝΟΛΑ : 0 0 0 0 0 0 0 0 9
Play out ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 10
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 8
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 7
10 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 7
11 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 2
12 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΣΥΝΟΛΑ : 0 0 0 0 0 0 0 0 34


Α’ Kατηγορία – Play-off και Play-out 

Βαθμολογία ειδικού πρωταθλήματος, play off και play out – 1η Αγωνιστική  
Play off ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 0 0 0 0 0 0 0 6
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 2
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΣΥΝΟΛΑ : 0 0 0 0 0 0 0 0 10
Play out ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 11
8 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 7
9 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 6
10 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 4
11 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ΣΥΝΟΛΑ : 0 0 0 0 0 0 0 0 28

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close