Αθλητικά

ΕΚΑΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ -9 η Αγωνιστική


22/02/20 17:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΣΙΜΟΥ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
22/02/20 20:00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ-ΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
22/02/20 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ- ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΕΛΙΟΥ -ΛΑΦΑΝΤΑΡΗ
22/02/20 17:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΕΛΙΟΥ -ΛΑΦΑΝΤΑΡΗ
22/02/20 17:00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΟ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ- ΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΕΡΕΚΑΣ-ΤΣΑΠΑΡΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ- 5 η Αγωνιστική


2 η Αγωνιστική
22/02/20 18:45 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
23/02/20 13:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ- ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΣΟΥΡΛΑΣ
23/02/20 11:00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ  ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Γ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ-ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:TΣΑΠΑΡΗ-ΤΣΕΡΕΚΑΣ
23/02/20 12:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
23/02/20 16:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΙΟΥ-ΛΑΦΑΝΤΑΡΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-1η Αγωνιστική Β’ Γύρου


23/02/20 14:45 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: MANTAKHΣ-ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΣΟΥΡΛΑΣ
23/02/20 17:45 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: BOΡΔΟΣ- ΘΕΟΔΟΣΗΣ
23/02/20 13:45 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
23/02/20 16:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ANAΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: BOΡΔΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ-21η Αγωνιστική


23/02/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: KOIMTZΟΓΛΟΥ-ΓΡΑΙΚΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΡΙΣΤΟΣ-ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: IΩΑΝΝΙΔΟΥ
23/02/20 17.00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: EΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ-ΝΤΟΓΚΑΣ-ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: KONTOΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 17η Αγωνιστική


26/02/20 20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΔΕΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:MΠΟΥΓΛΟΣ- ΤΣΑΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:KONTOΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΜΑΝΙΟΣ

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close