Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές (31/10-1/11)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Σάββατο 31 Οκτ. 2020 Ώρα : 15:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΟΚΟΛ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
 
8 ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΙΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ  
./. ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ Ματαιώνεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.  
Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 14:00
10 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
 
Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 15:00
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΙΚΑΣ
12 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
./. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Ματαιώνεται. Αποχώρησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
15 ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
 
16 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΟΙΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΟΚΟΛ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.  
17 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ  
   
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Κ-16 και Κ-12
Κ-16 : Σάββατο 31 Οκτ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κ-12 : Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 11:00
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ  
11 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
15 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
Tags

Σχετικά άρθρα

Back to top button
Close